Правильне харчування 

Киці не лише винятково активні створіння, але й дуже чутливі. Чи не найчутливіше місце оксамитових улюбленців – система травлення. Тож дієта вашої киці річ дуже відповідальна. Sheba®, поділяючи вашу пристрасть до котів, піклується про наших улюбленців і пропонує поради від фахівців щодо правильного харчування.

Краса, життєрадісність і міцне здоров’я вашого улюбленця – усе це засновується на якісному, правильно підібраному, збалансованому харчуванні!

Збалансоване харчування має величезне значення для здорового й тривалого життя киці! Сьогодні все частіше й частіше господарі киць розуміють це і прагнуть годувати своїх улюбленців якісним, збалансованим і смачним кормом, а також через занятість – ще й кормом, який не потрібно готувати самому, зручним у використанні. Усі ці вимоги задовольняють готові корми суперпреміум-класу Sheba®, призначені для щоденного годування протягом усього життя тварини.

Корм Sheba® представлений на полицях України тільки у вологій формі в пакетиках по 85 г і алюмінієвих баночках по 80 г. Киці та коти часто віддають перевагу саме вологим кормам,адже вони найбільш близькі до їжі диких тварин із сімейства котячих – м’яса.

Баночний корм Sheba®

Баночний корм Sheba® містить у своєму складі чисте дієтичне м’ясо птиці, свіжовиловлені, легкозасвоювані, високоякісні сорти океанічної риби, морепродуктів, які не піддають заморожуванню, і тапіоку (маніокове саго). Тапіока – це крохмальна крупа, котру отримують з коріння рослини маніока, що використовується як легкозасвоюваний дієтичний продукт з умістом розчинної клітковими, так необхідної кицям для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту. Тапіока також належить до складу раціонів для харчування для людей, що мають харчові алергії, та до складу дитячих харчових сумішей. .

Асортимент Sheba® у баночках виготовляється на заводі в Таїланді, де виробляють також консерви для людей, і представлений 5 видами:

 • Sheba® «Соковитий тунець у ніжному соусі»
 • Sheba® «Соте з ніжного курчати»
 • Sheba® «Коктейль з тунця з добірними креветками»
 • Sheba® «Коктейль з тунця з добірними мідіями»
 • Sheba® «Цільні шматочки м’яса курки та качки в підливці»

При виробництві корму Sheba® в баночках (80 г) категорично не використовуються барвники та консерванти – тільки натуральні інгредієнти! Не додають у цей різновид корму й вітамінно-мінеральну суміш, тому корм Sheba® в баночці рекомендовано використовувати як ласощі – аби потішити свого улюбленця чимось смачненьким!

Асортиментна лінійка Sheba® в пакетиках

Sheba® представлена й асортиментною лінійкою в пакетиках по 85 г – сьогодні нараховується 6 різних видів, адже киці не люблять їсти одне й те ж тривалий час.

На вибір є варіанти різних смаків, якими можна урізноманітнити меню вашого улюбленця:

 • Sheba® Pleasure «З тунцем і лососем»
 • Sheba® Pleasure «З телятини та язика»
 • Sheba® Pleasure «З яловичини та кролика»
 • Sheba® Pleasure «З курки та індички»
 • Sheba® Pleasure «З курки та кролика»
 • Sheba® Pleasure «З яловичини та ягняти»

Цей різновид корму Sheba® Pleasure в пакетиках повністю збалансований за поживними речовинами, він містить вітамінно-мінеральну суміш, тому цейє повнораціонним, тобто розрахованим на щоденне вживання, для щоденної годівлі киці протягом життя. Корми Sheba® в пакетиках не містять сої, злаків, овочів, барвників, консервантів – тільки натуральні якісні інгредієнти!

Дозування корму

Обов’язково потрібно приділяти увагу дозуванню корму, це правило стосується як сухих кормів, так і вологих. Та, на відміну від кормів сухих, харчуючись вологими кормами, кицям важче переїсти й тому їхній організм не перенасичується певними мінералами, протеїнами, жирами.

Тварини, що постійно їдять вологі корми, значно рідше страждають від захворювань: : шлунково-кишкового тракту (харчові алергії та ідіоскразії), сечовивідної системи (сечокам’яна хвороба). Основною причиною названих захворювань найчастіше є переїдання готових кормів, багатих на білки, жири та мінерали.

Норма годівлі повнораціонним кормом Sheba® Pleasure у пакетиках (85 г) – пакетики на добу для киці/кота вагою 2–4 кг. Обов’язково киця повинна мати постійний доступ до свіжої прохолодної питної води. Рекомендовані корми Sheba® для годівлі дорослих тварин, починаючи з 1 року та до кінця життя тварини.

Чого не можна допускати при годівлі киць

 1. Годувати тварину кормом, який не відповідає її фізіологічному стану. Приклад: не можна кошеня годувати кормом для дорослих тварин і навпаки, тому що вони мають різні потреби в поживних речовинах, вітамінах, мінералах.
 2. Годувати киць кормами для собак. Приклад: у собак потреба в білку у два рази нижча, ніж у киць, відповідно, киця недоотримає так необхідний продукт для її життєдіяльності – білок.
 3. Годувати готовими (сухими та вологими) кормами в необмеженій кількості. Приклад: передозування готових кормів обов’язково призведе до порушення обміну речовин і, рано чи пізно, виникнуть серйозні захворювання (сечокам’яна хвороба, алергії, ожиріння тощо).
 4. Годувати готовим кормити за відсутності вільного доступу до свіжої питної води. Приклад: вода задіяна в процесі травлення, у розчиненні сухого корму в шлунку та ін., за відсутності вільного доступу до води киця може знайти воду в не призначених для пиття місцях (унітаз, акваріум, відро для миття підлоги), а в такій воді можуть бути елементи, здатні спричинити серйозні отруєння чи навіть загибель тварини (хлор, засоби знезараження води тощо).
 5. Годувати простроченими кормами – після того, як у корму закінчується строк придатності (дати зі строками придатності вказані на кожній промисловій упаковці корму) використовувати його для годування тварини не можна, тому що в кормах може відбуватися погіршення якості інгредієнтів. Приклад: окислення (прогіркання) жирів, зниження рівня концентрації вітамінів тощо.
 6. Годувати сумішшю готових кормів і продуктів «зі столу господаря». Усі готові корми (сухі та вологі) збалансовані спеціалістами за всіма поживними речовинами (білками, жирами, вуглеводами, вітамінами, мінералами), додавання ж іще якихось продуктів лише погіршить склад і завдасть шкоди тварині. Приклад: при використанні вологих кормів (консерви, пакетики) дуже часто господарі підмішують у них каші (вівсянку, рис), однак киці – відомі м’ясоїди, їхній організм не потребує вуглеводів (каш, круп), відповідно, ці продукти не розщеплюються та не мають жодного корисного поживного навантаження, а до того ж, отруюють організм киці/кота продуктами розпаду.

Якщо ви дослухаєтеся до наших рекомендацій і будете дотримуватися цих простих порад з годівлі свого улюбленця, то він радуватиме вас протягом усього свого життя красою, енергійністю та здоров’ям!

Хай щастить!