Історія гарного смаку Sheba® 

Суперпреміальні раціони для киць Sheba® з’явилися в 1985 році в Австрії та Швейцарії. Шанувальники котів і їхні пухнасті гурмани гідно оцінили розмаїття смаків, оригінальну рецептуру та високу якість нових ласощів для киць. Уже за 10 років раціони Sheba® досягли навіть берегів Австралії, де також отримали визнання серед оксамитових домашніх улюбленців і їхніх господарів.

У чому ж секрет вишуканого смаку Sheba® ?

Трохи науки

Раціони для киць Sheba® розробляються спеціальним науковим центром Waltham. Центр здійснює фундаментальні дослідження з питань догляду за домашніми тваринами та, зокрема, їхнього харчування. Тож раціони Sheba® – це, насамперед, здорове харчування для вашої киці. Вони не містять барвників і консервантів, упаковані в спеціальну екологічну упаковку, що зберігає свіжість, усі поживні речовини і смак вишуканих ласощів для вашої киці.

Трохи мистецтва

Усі одинадцять вишуканих страв для вашої киці від Sheba® приготовані за ексклюзивними рецептами, спеціально створеними європейськими кулінарами для вибагливих граційних створінь. Усі компоненти страв – винятково натуральні, а їх поєднання гідне дорогого ресторану.

І безмежна пристрасть до граційних і вишуканих створінь – котів