Sustainability Img Desktop

Даруємо надію кораловим рифам із програмою SHEBA® Hope

Зараз переломний момент для майбутнього коралових рифів. Якщо ми не вживемо заходів негайно, ми можемо назавжди втратити ці життєво важливі екосистеми. Проте надія ще є. Ми створили найбільшу в світі програму відновлення коралових рифів, аби зберегти й відновити окрасу наших морів.

Дізнайтеся більше про програму та про те, як ви можете допомогти кораловим рифам.

СТАЛЕ РИБАЛЬСТВО: ЗБЕРІГАЄМО РЕСУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Ми переконані, що корм найвищого ґатунку це не тільки вишуканий рецепт, але й відбірні інгредієнти, що потрапляють до нас від відповідальних постачальників. Саме тому, ми співпрацюємо з Marine Stewardship Council, міжнародною некомерційною організацією, що встановлює стандарти сталого рибальства для захисту водойм від надмірного вилову. 

Коли ви бачите блакитну емблему MSC на продуктах SHEBA® , ви можете бути переконаними, що рибні інгредієнти у їхньому складі постачаються з простежуваних та сталих джерел.

MSC СЕРТИФІКОВАНІ РИБНІ ІНГРЕДІЄНТИ В МЕНЮ ШЕБА

Всі корми SHEBA®  з рибою, що продаються на території України, мають емблему MSC та містять тільки сертифіковані рибні інгредієнти.

pack msc ua

ЩО ТАКЕ СТАЛЕ РИБАЛЬСТВО?

Коли ви бачите блакитну емблему MSC на продуктах SHEBA® , ви можете бути переконаними, що цей продукт:

Постачається з сертифікованого рибопромислового господарства - Кожне господарство, що отримало сертифікат MSC, пройшло перевірку незалежними експертами, щодо його впливу на популяцію диких риб в екосистемі, де воно веде свою діяльність.

Має прозорий шлях постачання - Від океану до тарілки, сертифіковані рибні продукти промарковані та відділені від несертифікованих на всіх етапах постачання. Отже, шлях продукту з емблемою MSС, гарантовано простежується до рибопромислового господарства, що притримується принципів сталого рибальства.

Вартий довіри - Сертифіковані продукти проходять регулярні ДНК тестування, які щоразу підтверджують коректність маркування.

Визнаний - Вже більше 20 років організація MSC співпрацює з науковцями, рибопромисловими господарствами та виробниками задля просування стандартів сталого рибальства. Діяльність MSC визнана Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН та GSSI (Глобальною Ініціативою Сталої Рибопромисловості)

*% Рибних продуктів SHEBA® в Україні, що мають емблему MSC